Darmowa analiza i raport dla Twojego sklepu internetowego sprawdź

Indywidualne szablony sklepu internetowego

Spersonalizowane szablony sklepu online Shoper

W sklepie internetowym, oprócz oferowanych produktów, istotnym elementem jest również wygląd całego sklepu i odbiór przez Klienta. Według wielu badań, w pierwszych chwilach po wejściu klienta do sklepu, dokonuje on oceny jego atrakcyjności, a najważniejszym kryterium jest jego wizualne wykonanie.

Mało atrakcyjny sklep może nie zyskać zaufania klienta i zniechęcić go do zakupów. Starannie przygotowana, funkcjonalna grafika sklepu jest kluczem do zatrzymania uwagi klienta.

Grafika, która dobrze odzwierciedla branżę sklepu, pozwala klientowi szybko zorientować się, czy trafił w miejsce odpowiadające jego oczekiwaniom. Dlatego tak istotnym elementem sklepu jest jego wygląd, wyróżniający go spośród innych, choćby poprzez kolorystykę czy grafiki.

Dla klientów, którzy oczekują zupełnie unikalnego rozwiązania, poza standardowymi szablonami Shoper dostępnych na rynku, proponujemy projekt indywidualny. Ten projekt obejmuje stworzenie spersonalizowanego wyglądu sklepu zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Cena przygotowania indywidualnego szablonu graficznego Ile kosztuje stworzenie spersonalizowanego szablonu graficznego dla sklepu internetowego shopGold? Ponieważ każdy indywidualny projekt jest inny, cena zależy od specyfiki danego szablonu, czasu potrzebnego na jego stworzenie i wykonanie, oraz zakresu zmian wymaganych w kodzie sklepu.

Cena jest ustalana przed rozpoczęciem prac nad szablonem, a decyzja o zleceniu nam projektu do Twojego sklepu należy do Ciebie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl