Darmowa analiza i raport dla Twojego sklepu internetowego sprawdź

Platforma B2B sprzedawaj hurtowo z Creative Units

Platforma B2B – sprzedawaj hurtowo z Creative Units 

Chciałbyś rozpocząć sprzedaż internetową, ale nie wiesz, od czego zacząć? Marzy Ci się praca, którą będziesz mógł wykonywać w domu? Jeśli tak, koniecznie sprawdź, czym jest sprzedaż B2B. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w poniższym artykule.

W jaki sposób działają platformy B2B i czym właściwe są?

Rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z hurtową sprzedażą może być prostsze, niż myślisz. Choć samo tworzenie sklepów internetowych do najłatwiejszych nie należy, to są rozwiązania znacznie ułatwiające wejście w świat e-commerce. Jednym z nich jest platforma B2B Shoper.

Platforma B2B to system umożliwiający sprzedaż produktów online dla Klientów hurtowych. Jest ono przeznaczone specjalnie dla firm zajmujących się sprzedażą dużych ilości towarów. To rozwiązanie idealnie sprawdzające się w przypadku producentów, czy hurtowni, a także firm dystrybucyjnych.

Jakie korzyści niesie ze sobą platforma B2B Shoper?

Jednym z najważniejszych atutów, jakie oferuje sprzedaż hurtowa Shoper, jest możliwość całodobowego dokonywania transakcji. Handel trwa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Klienci kupujący towary przez internet cenią sobie możliwość składania zamówień bez konieczności kontaktu ze sprzedawcą. Zatem jest to kolejny z wielu plusów platformy B2B Shoper. Oprogramowanie, o którym mowa gwarantuje także brak prowizji za przeprowadzenie wirtualnej transakcji.

 

1. Dzięki zautomatyzowaniu całego procesu sprzedaży B2B Shoper pomoże Ci podnieść wyniki sprzedaży, obniżyć koszty obsługi kontrahentów oraz zaoszczędzić czas.

2. Dzięki B2B Shoper klient będzie mógł skorzystać z dostępu do w indywidualnych cen oraz spersonalizowanej oferty. Platforma B2B Shoper oferuje obszerną bazę kontrahentów, raporty, historię współpracy oraz komunikator ułatwiający kontakt między firmą a konsumentem.

 

Jak widać, B2B Shoper oferuje ogrom możliwości, które znacznie ułatwiają handel. Oczywiście zalet jest wiele więcej. Podsumowując, innowacyjne oprogramowanie B2B jest lekiem na problemy związane ze sprzedażą hurtową.

 

Przygotujemy dla Ciebie platformę B2B opartą na Shoper.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl